olga_vadimova (olga_vadimova) wrote,
olga_vadimova
olga_vadimova

За цілковиту українізацію

Всё начиналось очень мило. Заняло несколько десятилетий и поколений. Теперь осознавшие себя украинцами граждане проклинают свое безбедное советское прошлое, например, как Ада Роговцева, вступают во всякие секты, руководствуясь украинской национальной идеей разрушают доставшуюся им в границах УССР незалежную страну и убивают на Донбассе таких же обладателей паспортов с вилкой, потому что те - предатели, неправильные украинцы с неправильной генетикой, неправильной верой, да и так, вообще, участие в АТО это кое-какая зарплата, льготы и почёт.

«За цілковиту українізацію» Чому і як треба вивчати українську мову та як її треба вивчати. 1929 рік. Видання Дніпропетровського ОК ЛКСМУ

3 березня 1921 р. — П'ятий з'їзд Рад схвалив роботу Народного Комісаріяту Освіти (НКО), спрямовану на усунення національної ворожнечі і на розвиток української мови як мови більшості трудящих України.
17-25 квітня 1923 р. — ХІІ з'їзд РКП(б) прийняв резолюцію з національного питання.
Проголошено політику коренізації партійно-державного апарату в неросійських республіках. В Україні ця політика набрала форми українізації.
27 липня 1923 р. — Декрет РНК УРСР «Про заходи у справі українізації шкільно-виховних і культурно-освітніх установ».
1 серпня 1923 р. — постанова ВУЦВК та РНК УРСР «Про заходи забезпечення рівноправності мов і про допомогу розвиткові української мови»
1926 р. — Раднарком УРСР видав книжку декретів і директив «Українізація радянських установ» (Декрети, інструкції і матеріяли. — ч.2). Вона містила текст «Положення про забезпечення рівноправності мов і про сприяння розвиткові української культури». Державні службовці повинні були цілком перейти на українську мову або піти з посад.

Кожний громадянин на всіляких прилюдних виступах, а також у цілому громадському житті, має право вільно користуватися рідною мовою. Відповідно до переважного числа людности в УСРР, що говорить українською мовою, обрати, як переважну мову для офіційних зносин українську мову. (Із постанови ВЦВК та Раднаркому УСРР про забезпечення правности мов та про сприяння розвиткові української культури)

Отже, товаришу, - ідіть у ногу з історичним процесом, вивчайте українську мову, активно будуйте українську культуру, бо то є для нашої класи річ абсолютно неминуча, потрібна і цілком революційна.

______________________

В депутаты идет сын жреца языческой секты РУНВ.
Александр Вознесенский 19.
2 мин. ·
Какая красота. В депутаты по Киеву идет сын жреца языческой секты РУНВ (все, абсолютно все что вы знаете о Марущинце - это идеи секты РУНВ: фашизм, антисемитизм и много других красот). Судя по многим данным, Иван Лозовый не только в США был адептом этой секты, но и помогал ее создавать на Украине.

молитвы настоящих украинцев
Молитва священнодійного гніву
1. Дажбоже мій, вторжники опоганили благородне лице Вітчизни моєї, вторжники у селах і містах поставили ідолів, притранспортованих з Московитії, з країн Ромеїв і Латинів, і люд мій поневолений на рідній землі звеличує ідолів іноземних, і зневажає родоначальників рідних — Маму Лель і Тата Оря, і зневажає святе ім'я Твоє, Дажбоже мій, о правда вічна і святая — хто віру батьків зневажає — той віри в собі не має, хто віри в собі не має — в неволі конає, Дажбоже мій!
2. Дажбоже мій, коли вторжники вторгаються на степи Вітчизни моєї і мордують братів моїх, і зневажають сестер моїх, і зневажають мову матері моєї, і статуями воєначальників своїх оганьблюють землю мою, жорстокіє душа моя і стає вона левом розгніваним, благослови ратню борню мою, Дажбоже бій!
Молитва священноєдности
1. Дажбоже мій, з Тобою я є сам собою, з Тобою моя Вітчизна моя і моя воля моя, і моя віра моя, і моя мудрість моя, і я молюся Тобі, щоб мій народ мав волю духовну і вільно володів скарбами земними, Дажбоже мій!
2. Дажбоже мій, я є, бо Ти є і був я тоді, як родився Дніпро, і був я тоді, як родились степи, і був я тоді, як жили мати Лель і тато Орь, бо минуле живе сьогодні, бо несвідоме стає свідомим, бо потомки мої, які житимуть тисячі літ від дня народження мого, втілять в собі образ мій, Дажбоже мій!
3. Дажбоже мій, вислухай молитовну сповідь душі моєї, я — українець, лежало поколене серце моє під мурами Батурина, прикутий був я у галері турецькій, в льоду кам'яніла голова моя на берегах соловецьких. поламані були руки мої у підвалах совєтських, осліплений був я отцями ізуїтськими, покалічена була душа моя у божницях Візантійщини, у школах Московщини, горів я на вогнищах орди Монгольської, орди Московської, орди Тевтонської, і воскресав я силою оновленою так, як весною воскресає мати-Земля, і перелякані моїм воскресінням умирали кати Вітчизни моєї, і жив я і живу я, і вічно житиму вічністю народу мого, я — українець обезсмертнений Тобою, Дажбоже мій!
4. Дажбоже мій, ішов я вперед, щоб жити і людей любити. І ніс я високо серце моє, щоб все, що низьке — лякливість і зрадливість, глупість і скупість, не вторгалися в душу мою.
І в дорозі ранили мене, і кров моя, як сонце червона, полилася, і радість зі мною обнялася, бо то не кров моя гаряча ллється, а любов моя до Тебе, Вітчизно святая моя — звеличуйся теплом моєї вірної синівської крови — єднаюся я з сонцем Твоїм, єднаюся я з золотими полями Твоїми.
І кров моя вливається у святеє серце землі Вітчизни моєї, і житиме вона у серцях братів моїх, у маках степових, у травах духмяних, у поцілунках коханих, у ласках материнських, у подвигах богатирських, Дажбоже мій!

Утверждается, что арии — старое название "древних украинцев", а сам украинский народ "был распят на четырёх крестах": Риме, Византие, Варшаве и Москве.За две тысячи лет своего существования христианство принесло в мир кровавые войны, террор, распри между народами. Рим всегда «с любовью» поддерживал Варшаву в направлении оккупации Украины, а Москва всегда двигалась на Украину с мечом и крестом.

______________________

И кроме этих есть ещё не менее упоротые свидомые униаты со своим Декалогом “Десять заповідей українського націоналіста”
Я дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя;
1. Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї.
2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні чести Твоєї Нації.
3. Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
5. Пімсти смерть Великих Лицарів.
6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з тим, з ким треба.
7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.
10. Змагатимеш до поширення сили, слави, багатства й простору Української Держави.

______________________

Если жители Украины выберут лояльную России новую Верховную Раду, жители Львова поедут в Киев и устроят там новый переворот.
Об этом в эфире ток-шоу «Говорит великий Львов» заявил Валерий Веремчук, глава фракции «Народный контроль» во Львовском горсовете
«Каждые 10 лет предыдущих у нас была грустная традиция, что львовяне, галичане ехали в Киев в 2003-м, 2013-м году и сбрасывали власть, которая становилась режимом. Я бы очень хотел, чтобы действительно, когда люди пойдут на выборы, избрали такой парламент, который не надо будет опять же ехать, сбрасывать и делать очередную революцию, потому что наша страна должна уже развиваться эволюционно», – заявил Веремчук.

Руководитель львовской городской организации ВО «Свобода» Любомир Мельничук призвал быть готовыми «дать по зубам». «Каких бойцов даст мой родной город? Которые будут рассказывать байки, песни петь, или такие, что смогут дать по зубам тому режиму – вот в чём вопрос», – сказал Мельничук.

Председатель партии «Укроп», народный депутат Украины Тарас Батенко призвал к репрессиям на законодательном уровне. «Сейчас я слышу коллег, что: «Русский мир», «мы против реванша». Так надо было фракциям, «БПП» голосовать, чтобы этот законопроект принять в первом, потом в втором чтении, приравнять его к фашистской, нацистской идеологии, запретить понятие, чтобы этого реванша не было», – отметил укроповец.

______________________

Украинизация принесла свои плоды... слава нации... смерть ворогам...
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments